FC Atletico Chomutov
oficiální stránky futsalového klubu
Divize A 2018/2019
1.
Atletico Chomutov "A"
15
2.
Dalmach Turnov
14
3.
FC Slatina
13
4.
Hrasl Slaný
10
5.
Kobylisy Praha
10
6.
Combix ÚnL
10
7.
SKP Kolín
7
8.
Baník Chomutov "B"
1
     
     
     
     
TOP 5 střelci klubu Divize A
1.
Vondráček Denis
7
2.
Kadlec Petr
5
3.
Král Jan
4.
Myšička Karel
4
5.
 
Krajský přebor ÚK 2018/2019
1.
Boca Juniors ÚnL
25
2.
Atletico Chomutov "B"
16
3.
Svarog Teplice "B"
13
4.
Betis Kadaň
13
5.
Killers Lovosice
8
6.
Rapid ÚnL "B"
3
     
     
     
     
     
     
TOP 5 střelci klubu KP ÚK
1.
Valta Jakub
9
2.
Kopečný Patrik
6
3.
Bachor Filip
5
4.
Kadlec Petr
3
5.
 
Hlavní partneři
Partneři
COPYRIGHT © 2017
FC ATLETICO CHOMUTOV
Souhrn prvního měsíce sezóny

"Áčko" Atletica má za sebou start do nové sezóny. První tým Chomutova sezónu začal v derby na hřišti Betisu Kadaň, kde po boji padl 8:6, v zápase byl hodně vidět Bachor, který vstřelil 4 branky. Poté si áčko připsalo zatím jediný bodový zisk proti Arsenalu Benešov, když na domácí palubovce až na konci utkání rozhodl Bachor gólem na konečných 5:4. Ve třetím kole Atletico prohrálo v Ústí nad Labem s místním Combixem 6:2 a ve čtvrtém kole doma nestačilo na FK Kobylisy Praha a po téměř roce a půl před domácím publikem prohrálo v poměru 2:7. Po čtvrtém kole tedy Chomutovu patří průběžné 10. místo v Divizi A se ziskem 3 bodů. Nejvíce se střelecky daří zatím Filipovi Bachorovi, který se prosadil 8 krát a k tomu přidal 3 přesné gólové nahrávky.

To "béčko" začalo sezónu skvěle, když za čtyři zápasy má plný bodový zisk a je prozatím na 2. místě za vedoucím Baníkem Chomutov "B", který ale má odehráno o dva zápasy více. Rezerva začala sezónu v Ústí nad Labem, kde porazila nováčka soutěže Chelsea Bar v poměru 2:5, poté v dalším venkovním utkání opět hlavním krajském městě sebrala všechny body Tiradores ÚnL po výsledku 2:4. Teprve ve třetím kole se Atletico "B" představilo v domácím prostředí proti favoritovi soutěže Ludis Team Třebenice a po bojovném výkonu zvítězilo 6:4. V zatím posledním odehraném kole B-tým opět cestoval do Ústí, kde si poradil s "béčkem" místního Combixu 4:5, tedy hlavně díky skvělému výkonu mladého brankáře Otáhala, který několikrát svůj tým podržel. I v rezervě kraluje střelcům klubu Filip Bachor, který ve dvou startech vstřelil 5 branek.


Ze zdravotních důvodů se k týmu zatím ještě nepřipojila opora loňských sezón Jan Pavlica, který by měl být snad již na konci listopadu k dispozici. Naopak zdravotní problémy má Dominik Podroužek, u kterého návrat k futsalu je nejistý.

V říjnu došlo i k pohybu v kádru, když do týmu pár dnů před startem soutěže přišel na přestup z U17 FC Baníku Chomutov Karel Myšička (ročník narození 1999), který si již připsal 4 starty za B-tým a zaznamenal 2 kanadské body za 2 asistence.
Z týmu naopak odešel Michal Uhlíř, který se tak rozhodl z osobních důvodů, v Atleticu působil od roku 2015 a za tu dobu nastoupil do 31 zápasů, ve kterých vstřelil 23 branek a 22 připravil pro své spoluhráče. Tímto děkujeme Michalovi za odvedené služby a přejeme mnoho štěstí ve sportovním i osobním životě.